איך להתגרש בקלות?

איך להתגרש בקלות

איך להתגרש בקלות בלא שתאלצו להתמודד עם דיונים אין סופיים בבית הדין הרבני או בבית המשפט למשפחה?

להתגרש בקלות יש לכך יתרון גם בחסכון הכספי של עלות מייצגים, שכן מחיר טוען רבני עבור עלות של ייצוג בהליך גירושין מורכב אינו דומה לעלות של מחיר טוען רבני עבור גירושין בקלות.

בנוסף, אין ספק שאם אתם יודעים איך להתגרש בקלות, הרי שתצליחו להתגרש בצורה מכובדת ויפה.

איך להתגרש בקלות במקרה של בגידה

במקרה בו אחד מבני הזוג בוגד/ת בלא ידיעת בן/ת הזוג הדבר מעורר כעס וטינה כלפי בן הזוג שבגד/ה, אפשר בהחלט להבין את הכעס והטינה, בכל זאת בגידה לאחר שנות נישואין מאחורי הגב אינו דבר של מה בכך.

אך האם גם במקרה זה יש פתרון לשאלה איך להתגרש בקלות או שבמקרה זה אין ברירה רק לנהל מלחמה קשה וכאובה.

כמה שהדבר יראה לכם משונה, דווקא במקרים של גירושין בעקבות בגידה של הבעל או של האישה הגירושין נעשים פשוטים יותר.

הבוגד/ת מודעים היטב למעשיהם ולפעמים גם יש להם רגשות חרטה על מעשיהם ולכן לפעמים דווקא הם אלו אשר מבקשים לדעת איך מתגרשים נכון.

הרצון שלא לחשוף בפני בית הדין את דבר הבגידה משפיע אף הוא על כך שניתן לנהל משא ומתן על כל הנושאים שבמחלוקת בצורה יפה ומכובדת.

איך להתגרש בקלות בלי לפגוע בילדים

גירושין בקלות יכולים לתרום להעדר פגיעה בטובתם של הילדים, שכן ככל והגירושין נעשים בקלות יותר, כך הילדים אינם רואים את ההורים מתכתשים זה עם זה והדבר מקנה להם שקט נפשי.

על בני הזוג לדעת שהפגיעה שעלולה להיות לילדים בגין גירושין שלא בקלות יכולה לעלות לילדים ביוקר רב.

הפגיעה הקשה שיסבלו הילדים במשך חייהם לא יוכלו להתרפא עם הזמן, צלקות אלו יישארו עם הילדים עד גיל זקנה ושיבה.

לכן היו חכמים, דאגו בראש ובראשונה לטובת הילדים, תבחנו היטב האם מתאים לילדכם משמורת משותפת או שמא טובתו היא שהאם תהיה משמורנית ואילו האב יהנה מהסדרי שהות.

בכל מקרה יש להסביר לילדים כי האב והאם הינם שותפים מלאים בהמשך גידול הילד ועליהם לכבד את שני ההורים באופן שווה, שכן מצב בו חלילה הילד יוכרז כבן מרדן משמעותו כי כשלתם בחינוך ילדכם.

הורות משותפת וטובת הילד

להתגרש בקלות במקרה שאין הסכם גירושין

הדרך הטובה ביותר להתגרש בקלות הוא לערוך הסכם גירושין ולהביא זאת לאישור בית הדין הרבני, אך לא בכל מקרה ניתן לעשות זאת, לעיתים הסיבה לכך שהבעל סרבן גט, או מכל סיבה אחרת.

במקרים אלו אני נותן מספר עצות זהב שיוכלו לעזור לכם לדעת איך להתגרש בקלות ולצלוח את הליך הגירושין בהצלחה.

זהירות עוקבים אחריך

חשוב לדעת כי בזמן שאתם נמצאים בהליך גירושין אתם נמצאים תחת מעקב של בן/ת הזוג, מעקב זה כולל מעקב על כספים שאולי הייתם מעדיפים להסתיר, או פגישות עם אנשים שלא הייתם מעוניינים שייחשף.

לכן, זכרו היטב את הכלל "זהירות עוקבים אחריך", כל מה שאתם עושים ומבקשים שהדבר יישאר חסוי הקפידו לעשותו בצורה חשאית ובלא להותיר עקבות.

מאידך, זה זמן טוב מאוד בכדי לעקוב אחר בן/ת הזוג ולבדוק הוכחת בגידה בהליך גירושין בכדי שהדבר יוכל לשמש אתכם בעת ההליך הגירושין.

רוצו לפתוח תיק ראשונים

לשאלה האם אתם פתיחת תיק הגירושין הראשון יש לה השפעה גדולה על תוצאות של פסק הדין, ניתן לומר בודאות שאכן ישנה השלכה לזהות הפותח, שכן ההכרעה האם גירושין ברבנות או בבית משפט מסורה למי שפתח ראשון את התיק.

במקרים מסויימים הדבר קריטי לתוצאות ההליך, שכן במגוון נושאים ישנם חילוקי דעות בין בית הדין הרבני לבית המשפט, כך שלהחלטה היכן הדיון יתנהל קיימת השפעה רבה.

לכן המלצתי לרוץ ולפתוח את תיק הגירושין הראשון, גם במקרה בו אינכם יודעים מה צריך להביא לפתיחת תיק ברבנות, ניתן להיעזר במזכירות בית הדין והם יסייעו לכם בשמחה למלאות את כל הפרטים.

ייעוץ נכון

ההמלצה הטובה ביותר הוא לא להתפתות אחר יועצים שונים ומשונים שאינם בקיאים היטב בדיני משפחה, ייעוץ כושל עלול לגרום לכם נזקים כבדים.

לא פעם אנו נתקלים במשרדנו בזוגות שבקשו לחסוך בכסף של ייצוג בבית הדין ולכם הם פנו לטוען רבני זול, עצות אחיתופל שהם קיבלו גרם להם נזק אדיר, כשרק לאחר מאמצים של משרדנו הצלחנו לתקן את הנזקים שנעשו.

לדוגמה, מקרה בו אישה שפנתה למשרדנו לאחר שהטוען הרבני שלה ייעץ לה להפסיק לקיים יחסי אישות עם הבעל מתוך תקווה שהדבר יביא את הגט במהרה יותר.

אלא שמיד לאחר הפסקת יחסי האישות פנה הבעל לבית הדין בבקשה להכריז על האישה כמורדת, האישה פנתה למשרדנו בשאלה מתי אישה נחשבת מורדת, לצערנו הסברנו לה שהיא במעשה ידיה גרמה לכך שבהפסקת יחסי האישות היא נהפכה לאישה מורדת.

לכן חשוב מאוד לבדוק לפני שאתם מבקשים סיוע משפטי שלא לפנות לעורך דין "חאפר" או טוען רבני לדיני ממונות, אלא רק לטוען רבני מומלץ שבקיא בדיני משפחה.

ליצירת קשר עם יהודה אבלס, נא למלא פרטים או לחייג: 073-3745068
יהודה אבלס

יהודה אבלס

הרב יהודה אבלס הנו טוען רבני, מנהל מדור גירושין ופורום באתר רבנות. בעל ידע ובקיאות רבה בתחומי ההלכה השונים, ובצורת הדיון בבתי הדין.

הרב יהודה אבלס טוען רבני

יהודה אבלס – טוען רבני מוסמך

הרב יהודה אבלס הנו טוען רבני, מנהל מדור גירושין ופורום באתר רבנות. בעל ידע ובקיאות רבה בתחומי ההלכה השונים, ובצורת הדיון בבתי הדין.

ידיעתו הרחבה גם בתפיסת העולם התורנית המדריכה את הדיינים תאפשר לו לייצג אותך בצורה המיטבית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים:
או חייגו עכשיו:

אולי תרצו לקרוא גם את:

מתי אישה מאבדת כתובתה

מתי אישה מאבדת כתובתה?

מתי אישה מאבדת כתובתה לגמרי ומתי האישה מאבדת רק חלק מהכתובה? והאם זה נכון השמועה שהיום לא מקבלים כתובה? על כך ועוד במאמר שלפנינו. מתי

קרא עוד »

סמכות בית הדין הרבני

סמכות בית הדין הרבני מתמקדת בעיקר בנושאים הקשורים לנישואין וגירושין, אך לא רק, בית הדין הרבני מוסמך לדון גם בנושאים של ירושות וצוואות ככל והיורשים

קרא עוד »
יישוב סכסוך בין בני זוג

יישוב סכסוך בין בני זוג

יישוב סכסוך בין בני הזוג הינו דבר מבורך, אך גם במקרה בו בני הזוג אינם מבקשים ליישב את הסכסוך, אלא ברצונם לנהל הליכים משפטיים בבית

קרא עוד »
דילוג לתוכן